Erasmus programa

Nori patirti, koks jausmas būti TARPTAUTINIU? Durk pirštu į Europos žemėlapį – ten mes turime tau universitetą!

Apie Erasmus programą

Kas gali dalyvauti?

Visi ISM studentai studijuojantys bakalaurą į mainus gali vykti nuo 3 semestro (išskyrus studijuojančius Finansų programoje, kurie gali išvykti nuo 4 semestro). Magistrantūros (Finansų ekonomikos ir Tarptautinės rinkodaros ir vadybos) programų studentai į mainus gali vykti nuo 2 semestro.

 

Mainų atrankoje gali dalyvauti studentai, turintys ne daugiau nei vieną skolą. Studentai, norintys vykti į trigubas akreditacijas turinčius universitetus (EQUIS, AMBA ir AACSB akreditacijos), turi turėti ne mažesnį nei 7 vidurkį.

 

Studentai studijų užsienyje metu privalo mokėti įprastus akademinius mokesčius ISM universitetui. Tačiau iš jų nėra reikalaujama jokių papildomų mokesčių, susisijusių su Erasmus studijų organizavimo ar administravimo išlaidomis.

 

Atranka vykdoma du kartus per metus:

  • Rudens semestro studijoms – vasario mėnesio antrą savaitę
  • Pavasario semestro studijoms – rugsėjo mėnesio antrą savaitę.

Atrankos kriterijai:

  • Bendras pažymių vidurkis
  • Papildomi balai už mentorystę

Programos naudos

Išskirtinė tarpkultūrinė patirtis
Išlaikyti egzaminai įskaitomi ir įtraukiami į diplomą
Puiki galimybė susipažinti su naujais mokymosi būdais
Galimybė pusę metų gyventi kitoje Europos šalyje

Atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Stipendijų skaičius ir dydis apskaičiuojami kiekvienais mokslo metais atsižvelgiant į tų metų Europos Komisijos ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto skiriamų lėšų sumą. Stipendijos skirstomos studentams pagal konkursinį balą ir dalyvių skaičių iš kiekvienos studijų programos.

Stipendijų dydis priklauso nuo šalies, į kurią vykstate. Tai sudaro iki 674 EUR / mėn., atsižvelgiant į šalį. Universitetas moka stipendijas dviem dalimis: 80% prieš išvykstant ir 20% grįžus ir pateikus visus dokumentus.

Taip, jūs galite bet kada atšaukti mainus, tačiau jūs turite kuo greičiau pranešti apie tai Tarptautinių studijų skyriui.

Pirma, jūs abu turite dalyvauti konkurse. Antra, priklauso nuo to, į kurį universitetą norėtumėte vykti. Yra tokių universitetų, kur turime tik vieną ar dvi vietas studentams. Taigi viskas priklauso nuo konkurso rezultatų. Jei norite išvykti kartu, rekomenduojame pasirinkti ne tokį populiarų kelionės tikslą, tada tikimybė vykti kartu į pasirinktą universitetą tampa didesnė.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto partnerių sąrašas sudaromas remiantis studijų turinio suderinamumu ir studentų mainų balanso pagrindu. Todėl vykti galima tik į tuos universitetus su kuriais yra suderinti studijuojami dalykai ir yra pasirašyta tarpinstitucinė Erasmus+ programos mainų sutartis.

Tikrai ne, mainų semestras yra tęstinės studijos, įvertinimai gauti mainų semestro laikotarpiu bus užskaityti ir įtraukti į diplomo priedėlį.

ISM universitetas sudarydamas su užsienio universitetu partnerystės sutartis renkasi tik geriausius pasaulio universitetus. Vykdami į mainus jūs vykstate ne tik gilinti akademinių žinių, bet taip pat ir pažinti save, kitas kultūras, įgyti tarptautinės patirties.

Tarptautinių ryšių skyriaus kontaktai

Tarptautinių ryšių skyrius
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Gedimino pr. 7 – 202 kab. (II aukštas), Vilnius
Tel.: +370 687 08080
El. paštas: international@archive.ism.lt
Migracijos klausimai: migration@archive.ism.lt
Apgyvendinimas: accommodation@archive.ism.lt
Greta Kiškienė
Team leader for International Studies and Erasmus Institutional Coordinator
+370 610 01495
greta.kiskiene@archive.ism.lt
Kristina Laurinčiukaitė
International Studies Coordinator (Outgoing exchange)
+370 612 17 221
krilau@archive.ism.lt
Greta Tarnauskaitė
International Partnership Manager
+370 611 25561
gretar@archive.ism.lt
Indrė Kasputytė
International Studies Coordinator (Incoming exchange)
+370 693 62 495
indkas@archive.ism.lt
envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-up