Moksliniai tyrimai

ISM yra vykdomi pasaulinio lygio moksliniai tyrimai tvarumo vadybos ir tvaraus augimo, naujų technologijų ir duomenimis grįsto sprendimų priėmimo, lyderystės ir vertės bendrakūros bei technologijų ir tvaraus ekonomikos ir finansų augimo tematikose

Apie mokslinius tyrimus

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas savo mokslinę veiklą grindžia naujų žinių ir idėjų kūrimu bei jų pritaikymu ekonomikoje, politikoje ir versle. Tarptautiniai tyrimai yra nukreipti į augančius visuomenės, ekonomikos ir verslo iššūkius ir siekia įtakoti bei patenkinti visuomenės poreikius. Mokslininkų grupės nagrinėja valstybinės ir regioninės reikšmės valdysenos, ūkio ir verslo klausimus ir prisideda prie moksliniais tyrimais paremtos švietimo sistemos kūrimo bei palaiko mišraus mokymosi galimybes.
Universitetas palaiko glaudžius ryšius su verslu, valstybinėmis ir tarptautinėmis ekspertų ir mokslininkų asociacijomis ir draugijomis bei bendradarbiauja su žymiais tyrėjais ir tyrėjų grupėmis. Dalyvavimas tarptautinėje veikloje skatina veiksmingą mokslinį bendradarbiavimą ir bendrų straipsnių publikavimą aukšto lygio moksliniuose žurnaluose. Tyrėjai sėkmingai įgyvendina valstybės finansuojamus mokslinius projektus ir dalyvauja tarptautiniuose projektuose pagal Horizon 2020 programą.
ISM yra švietimo platforma, apimanti aukštos kokybės mokslinius tyrimus ir mokymą. Mes siekiame aukščiausios kokybės mokslinių tyrimų, sutelkdami dėmesį į tyrimų socialinę ir ekonominę svarbą bei novatoriškumą. Kaip universitetas, mes atliekame mokslinius tyrimus, kuriais geriname mūsų mokymo kokybę, prisidedame prie verslo ir visuomenės problemų sprendimo bei skatiname teigiamus pokyčius pasaulyje.
Prof. dr. Vita Akstinaitė
Mokslo ir akademinių darbuotojų prorektorė

Tyrimų sritys

Vadyba

Rinkodara ir vartotojų elgsena

Finansai ir ekonomika

Kontaktai

envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-up