Bendraujant su įvairių įmonių vadovais apie skaitmenines inovacijas ir technologijų galimybes neretai tenka išgirsti tokias frazės, kaip „mūsų kompanija nepasiruošusi“, „mes tam neturime reikiamų kompetencijų, resursų“.
Tam tikrų asmeninių savybių turintys žmonės, pavyzdžiui impulsyvūs, patirdami stresą linkę rinktis nesveikus maisto produktus – rodo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Vilniaus universiteto, Groningeno ir VU Amsterdamo mokslininkų atliktas tyrimas.
Edita Janušienė, Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė ir ISM Executive School alumnė sako, kad ji yra vienas iš tų žmonių, kurie nuolatos mokosi ir tai daryti skatina kitus.
Savo lyderystės ir vadybos kompetencijas stiprinti siekiančius viešojo sektoriaus atstovus ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia dalyvauti projekte STEP UP 2 ir pasinaudoti ISM Executive School studijoms suteikiama stipendija.
Lietuvoje turime įmonių, kurios ne tik skatina komandą tobulėti, bet ir pačios nuolat investuoja į tai, kad darbuotojai galėtų imtis šiuolaikiškų ir aktualių studijų.
Paulius Neciunskas ginsis disertaciją „Kilmės vietos pozicionavimo įtaka maisto produktų pasirinkimui: sveikumo šališkumo ir suvokiamo neapibrėžtumo perspektyvos“