Vadovų Magistrantūra (MM)

Verslo procesų valdymas

Modulis
Registruotis konsultacijai
Išveskite savo organizaciją iš chaoso – šis modulis gali Jums padėti tai padaryti. Išmokite specifikuoti procesus, identifikuoti vertės srautą procese, padidinti efektyvumą ir sukurti harmoningą darbo aplinką.
Indrė Liutkevičienė
Modulio vadovė
Verslo procesų valdymas
Modulio tikslas
Modulio tikslas – padėti tvirtus verslo procesų valdymo pagrindus, paremtus pagrindinėmis metodologijomis ir įrankiais, suteikti aiškumo, kaip kurti procesinę organizaciją ir kaip ją vystyti.
Kam vertėtų rinktis šį modulį?
Vadovams, norintiems pažvelgti į savo organizaciją iš šalies, peržiūrėti vadovo vaidmenį, rasti atsakymus, kaip į procesų tobulinimą įtraukti žmones ir panaudoti robotus.
Modulio rezultatai
Baigę modulį būsite susipažinę su populiariausiais procesų valdymo metodais, įsigilinę į verslo procesų tarpusavio sąsajas, integraciją su įmonės strategija ir rodikliais.
Lietuvių kalba
1 semestras
2023 m. ruduo
Išsami informacija apie modulį
Apie modulį
Ką išmoksite?
Pagrindinės temos
Dėstytojai
Apie modulį

Verslo procesų valdymo modulio programa pakloja tvirtus verslo procesų valdymo pagrindus, supažindina su pagrindinėmis metodologijomis bei įrankiais (Total Quality Management, Six Sigma, BPTrends, Lean, automatizavimu, kliento požiūriu ir inovacijomis), suteikia aiškumo, kaip kurti procesinę organizaciją ir kaip ją vystyti. Modulio dalyviai ne tik susipažįsta su populiariausiais procesų valdymo metodais, bet ir gilinasi į verslo procesų tarpusavio sąsajas, integraciją su įmonės strategija ir rodikliais, taip pat turi galimybę pamatyti, kaip taikomi aptarti metodai ir patys juos išbandyti per patyriminius vizitus į įmones bei rengdami savo tiriamąjį darbą. Programoje išlaikoma pusiausvyra tarp teorijos ir praktikos, naujausių mokslinių tyrimų ir konkrečių įmonių atvejų bei patirčių nagrinėjimo.

Ką išmoksite?

Baigę modulį, mokėsite identifikuoti ir modeliuoti verslo procesus, gebėsite vizualizuoti proceso veiklų srautą, problemas atpažinsite ir analizuosite naudodami diagramas. Sužinosite, kaip naudoti verslo tobulinimo priemones ir įrankius, įgysite patirties nagrinėjant realius verslo procesų tobulinimo atvejus ir sprendžiant organizacijose kylančius iššūkius, gebėsite identifikuoti svarbiausius tobulintinus procesus, parinkti tinkamus tobulinimo būdus, numatyti tokių projektų finansavimo ir laiko planavimo galimybes.

Pagrindinės temos

Pagrindinės modulio temos:

  • Įvadas į verslo procesų valdymą
  • Verslo procesų identifikavimas ir specifikavimas
  • Verslo procesų valdymo vertinimas. Rodiklių sistemos.
  • Naujausios procesų valdymo tendencijos Danijoje. Industry 4.0
  • Procesų tobulinimo praktikos Lietuvoje
  • Inovacijos, kūrybiškumas, procesai
  • Procesų automatizavimas
  • Disciplina procesų tobulinime
Dėstytojai
Kaip veikia Vadovų Magistrantūra (MM)?
1.
Identifikuok žinių poreikį
2.
Pasirink modulį
3.
3 moduliai + MBD = Magistro diplomas
4.
Rinkis kitus modulius ir tęsk mokymąsi visą gyvenimą
2023 M.
Kiti rudens semestro moduliai
KONSULTACIJA

Svarstote apie studijas?

Registruokitės į asmeninę konsultaciją ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią mokymosi programą!
Registruotis konsultacijai
magnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram